Lëshohet Shtëpia me Qira 189m2 – Gërrmi

 • €1,100
Shkolla normale, Prishtinë, Shkolla normale

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27151
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 189

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia me Qira rrugës për Gerrmi (afër shkollës normale).

Shtëpia ka sipërfaqe prej 189m2 dhe ka këtë rënditje:

Kati I:

– Sallon
– Kuzhinë
– Banjo
– Ballkon

Kati II:

– 3 Dhoma Gjumi
– 1 Banjo
– 2 Ballkona

Shtëpia është komplet e mobiluar dhe lëshohet vetëm për afat të gjatë (Një vit ose më tepër).

Cmimi: 1100 euro/muaj

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Shkolla normale
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 268
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27151
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 189
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika