Lëshohet shtëpia me qira 300 m2 – Tokbashqe

 • €1,200
 • €500
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë
 • €1,200
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28358
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 300
 • m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet shtëpia me qira 300 m2 në Tokbashqe. Shtëpia ka dy kate me hymje të ndara.

Kati i 1:

 • 3 Dhoma
 • Sallon dhe kuzhinë
 • Banjo
 • Shpajz

Kati i 2- te:

 • 2 Dhoma (njëra me banjo)
 • Sallon me kuzhinë
 • Garazhdë

Për më shumë informata na kontaktoni:

+38343222000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28358
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 300 m2
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info