Lëshohet Shtëpia me Qira 300m2 – Veternik

 • €1,300
Nokshiqi, Prishtinë, Nokshiqi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26995
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 300

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia me Qira 300m2 në lagjen Veternik (rruga Nokshiqi), në Prishtinë.

Shtëpia ka 3 kate dhe këtë rënditje:

Kati I:

 • Dhomë fitnesi apo atele
 •  Banjo
 • Depo

Kati II:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Dhomë pritjeje
 • Banjo
 • Ballkon

Kati III:

 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Terracë

Shtëpia është komplet e mobiluar dhe ndodhet në një lagje shumë të qetë.

Cmimi: 1300 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Nokshiqi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26995
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 300
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba