Lëshohet Shtëpia me Qira – Mati 2

 • €1,000
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29990
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 149.6

Informacione të tjera

Lëshohet me qira shtëpia luksoze në lagjen Mati 2 (Matiqan).

Shtëpia ka një dizajn modern dhe ndodhet ne nje zonë shumë të qetë dhe të përshtatshme për banim.

Shtëpia ka siperfaqe prej 149m2 dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Shtëpia mund të mobilohet sipas kërkesës së klientit.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29990
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 149.6
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare