Lëshohet Shtëpia me Qira në rrugën B në Prishtinë

 • €1,000
Rruga B, Prishtinë, Rruga B

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26730
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 250
 • 3
 • Garazha
 • 2010
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shtëpi me qira në rrugën B në Prishtinë

Shtëpia ka 3 kat dhe preferohët të lëshohët për afarizëm apo shërbim por edhe për banim pasi ka hyrje të ndara.

Shtëpia ka rreth 750 m2 dhe në kate posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon
Kuzhinë me tryezari
Banjo
Ballkon
Koridor

Gjithashtu dhe katet tjera kan të njejtin plan.

Objekti gjithashtu posedon:

Oborr
3 Garazha me hyrje të ndara me qasje nga brenda dhe jasht objektit
Podrum ( dhoma e kalldajës me naft, rrymë dhe solare )

Shtëpia është ndërtuar në vitin 2010 dhe është punuar me kualitet të lartë.

Lokacioni i shtëpisë është i favorshëm për banim.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Rruga B
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26730
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 250
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Garazha: 3
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare