Shtëpi me Qira 260m2 – Veternik

 • €1,000
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 2071, Kosovo, Prishtinë, Veternik
Të përzgjedhurat Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 2071, Kosovo, Prishtinë, Veternik
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24568
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 260
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet shtëpia me Qira në Veternik, mrapa Grand Store. Sipërfaqja e shtëpisë është 260m2.

Shtëpia ka këtë rënditje:

Kati perdhes:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Koridor
– Depo
– Banjo
– Ballkon

Kati 1:

– 3 Dhoma Gjumi
– Dhomë pune
– Koridor
– 2 Banjo
– Ballkon

Kati 2

– Depo
– Hapësirë për fitnes dhe ping pong

Shtëpia posedon sistem të ngrohjes:

– Ngrohje qëndrore me rrymë/dru (kamin)

Shtëpia gjithashtu posedon dhe garazhë.

Shtëpia është komplet e mobiluar me një arkitektur moderne dhe ka ndërtim të kualitetit më të lartë.

Cmimi: 1000 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Veternik
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24568
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 260
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika