Lëshohet Shtëpia – Zyre 1200 m2 me qira – Bregu i Diellit

 • €6,500
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
Me Qira
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit
 • €6,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33046
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 18
 • Dhoma gjumi
 • 9
 • Banjo
 • 1200

Informacione të tjera

Lëshohet Shtëpia – Zyre 1200 m2 me qira në lagjen Bregu i Diellit
Shtëpia më saktësisht gjendët afër poliklinikës Zatriqi
Shtëpia është e ndar në 3 kate ku në secilin kat janë të formuara nga 3 banesa që secila nga këto posedojn ka 2 dhoma dhe nga 1 banjo.
Shtëpia – Zyre është shumë e përshtatshëm për zhvilimin e bizneseve të ndryshme.

Qmimi : 6500 Euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33046
 • Çmimi: €6,500
 • Madhësia e pronës: 1200
 • Dhoma gjumi: 18
 • Banjo: 9
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton