Lëshohet Toka me Qira, 26 ari – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €1,300
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31445
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 26
 • ari

Informacione të tjera

Lëshohet Toka 26 ari me qira në lagjën Arbëria / Dragodan
Toka është në vend të përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme , gjendet afër bazës së Kforit dhe ambasadës së Austrisë.

Qmimi : 1300 Euro / muaji – i negociueshëm

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31445
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 26 ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton