Lëshohet Toka me Qira 32.5 ari – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €2,500
Ahmet Krasniqi, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Ahmet Krasniqi, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €2,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31459
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 32.5
 • ari

Informacione të tjera

Lëshohet Toka 32.5 ari me qira në lagjën Arbëria / Dragodan
Toka është në vend të përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme .

Qmimi : 2500 Euro / muaji

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 

 • Adresa Ahmet Krasniqi, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31459
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 32.5 ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton