Lëshohet Toka me Qira,50 ari – Bardhosh,Prishtinë

 • €1,700
Bardhosh, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prishtinë, Bardhosh, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
Me Qira

Lëshohet Toka me Qira,50 ari – Bardhosh,Prishtinë

Bardhosh, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo, Prishtinë, Bardhosh, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • €1,700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34067
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet Toka me Qira,50 ari në Bardhosh
Toka gjendet më saktësisht në rrugën Prekazi dhe është në magjistralen Prishtinë-Podujevë
Qmimi : 1700 Euro i diskutushëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bardhosh, Municipality of Pristina, 10520, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34067
 • Çmimi: €1,700
 • Madhësia e pronës: 50 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Jeton
 • Jeton