Leshohet Lokali me Qira,45 m2 – Lagjia e Spitalit,Prishtine

 • €300
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30277
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 45m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me Qira në Lagjen e Spitalit Rr. Ahmet Gashi .
Sipërfaqja e lokalit është 45m2.
Lokali posedon ngrohje dhe është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme dhe
gjendet afër rrugës B dhe rrugës A e cila është në punim e siper .

Qmimi: 300 euro

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30277
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 45m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton