Lokal 48.5 m2 në shitje në Ferizaj

 • €1,800/për m2
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Lokal 48.5 m2 në shitje në Ferizaj

Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €1,800/për m2

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27693
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 48.5

Informacione të tjera

Shitet Lokali 48.5 m2 në Ferizaj, afër çerdhës së shtetit.

Për shkak të lokacionit afër shkollave dhe çerdhës, aty ka lëvizje të madhe nga qytetarët dhe ky lokal është shumë i përshtatshëm për hapjen e një biznesi.

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27693
 • Çmimi: €1,800/për m2
 • Madhësia e pronës: 48.5
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Sumeja
 • Sumeja