Lëshohet Lokali me Qira – Prishtinë

 • €600
Embassy of Switzerland, 11, Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë,
Me Qira
Embassy of Switzerland, 11, Adrian Krasniqi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë,
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24885
 • Lokal
 • Lloji i pronës

Informacione të tjera

Lokali është 200m2.
Lokali gjindet mbi “Ambasaden e Zvicres” (hotel Ambasadori)
Gjendet në katin e parë dhe ka një vend të përshtatshëm për veprimtari të ndryshme

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24885
 • Çmimi: €600
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Nora
 • Nora