Lokal në shitje 180 m2 – Prishtina e re

 • €1,900/m2
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
 • €1,900/m2

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28042
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 180
 • m2

Informacione të tjera

Shitet lokali 180 m2, tek Prishtina e re. Lokali është i vendosur në njërën nga ndërtesat e reja, të ndërtuara me shumë kujdes dhe stil. Lokali ka hapsirë të mjaftueshme për hapjen e çfardo biznesi që ju duhet. Përveç kësaj, ka ndriçim të bollshëm dhe pamje nga rruga.

Lokali është i ndërtuar me:

 • Me materialet më të mira të tregut të viteve të fundit.
 • Fasada e jashtme 90% me Tulla belge dhe një izolim 100%.

Kompleksi do të ketë:

 • Parkun e vet privat.
 • Dritare nga materiali PVC, roleta Alphacan,Antracid
 • Uji dhe kanalizmi: Giberit dhe silent 100% pa zhurmë.

Për më shumë informata:

+38343222000

Viber +38343222000

Whatsapp +38343222000

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28042
 • Çmimi: €1,900/m2
 • Madhësia e pronës: 180 m2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info