Lokali 60m2 me Qira – Qendër

 • €700
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30076
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet lokali 60m2 me qira në Qendër të Prishtinës në afërsi të Katedrales.

Lokali ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar, është i gatshëm për punë dhe lëshohet me të gjithë invertarin dhe paisjet përcjellëse (përveq TV).

Vlenë të ceket se lokali posedon Ngrohje Qëndrore me Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30076
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 60
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim