Lëshohet lokali me qira 100m2, Arbëri- Prishtinë

 • Me marrëveshje
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34316
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 100
 • M2

Informacione të tjera

Lokali me qira 100m2- Arbëri- Prishtinë

Lokali gjindet në rrugën Ferid Curri përball Hotel Ador në lagjen Arbëria – Prishtinë.

Aspak larg qendrës së qytetit dhe në një zonë mjaft të populluar , lokali është i përshtatshëm për zhvillimin e shumë bizneseve.

Lokali ka këtë renditje:

 • 2 Dhoma
 • 2 Banjo

 

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914
WhatsApp: +38348888914
 • Adresa Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34316
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 100 M2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba