Lëshohet lokali me qira 186m2-Tauk Bahqe -Prishtinë

 • Me marrëveshje
Lec Gradica, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lec Gradica, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Lec Gradica, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Lec Gradica, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34270
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 186
 • M2

Informacione të tjera

Lokali me qira 186m2-Tauk Bahqe -Prishtinë

Lokali gjendet në rrugën Lec Gradica në Tauk Bahqe dhe ka qasje të lehtë me rrugën kryesore.

Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e bizneseve.

Lokali posedon :

 • 1 Banjo
 • 1 Depo

Kontakti: +38348888914

Viber: +38348888914

WhatsApp: +38348888914

 • Adresa Lec Gradica, Bledi, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34270
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 186 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba