Lokali me Qira,120 m2 – Lagjia Bregu I Diellit ,Prishtinë

 • €800
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30446
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 120 m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me Qira në Lagjen Bregu i Diellit
Sipërfaqja e lokalit është 120 m2.
Lokali është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme .

Cmimi: 800 euro/muaj

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë

Detaje

 • ID e pronës: 30446
 • Çmimi: €800
 • Madhësia e pronës: 120 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton