Lëshohet Lokali me Qira dhe në Shitje , 86 m2 – Lagjia e Spitalit,Prishtinë

 • €450/mujore
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €450/mujore

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30586
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 86 m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me Qira ose Shitet në Lagjen e Spitalit Rr. Muharrem Fejza

Sipërfaqja e lokalit është 86 m2 dhe 15 m2 Teras.
Lokali ka flet poseduese dhe është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme.

Çmimi për qira : 450 euro/muaj

Çmimi pë shitje : 1600 euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30586
 • Çmimi: €450/mujore
 • Madhësia e pronës: 86 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton