Lokali Me Qira – Lagjja Aktash

 • €400
Aktash, Prishtinë, Aktash

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30895
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 54 m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira  në Lagjen Aktash

Sipërfaqja e lokalit është 54  m2
Lokali  është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme .

Lokali nuk i posedon këto paisje është i zbrazur.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Aktash
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30895
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 54 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton