Lëshohet Lokali me Qira, 145 m2 – Lagjja e Spitalit,Prishtinë

 • €800
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30854
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 145 m2

Informacione të tjera

Lëshohet lokali me Qira  në Lagjen e Spitalit

Sipërfaqja e lokalit është 145 m2
Lokali  është shumë i përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve të ndryshme.

Lokali nuk i posedon këto paisje është i zbrazur.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30854
 • Çmimi: €800
 • Madhësia e pronës: 145 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton