Lëshohet Lokali me Qira,140 m2 – Lagjia e Spitalit,Prishtinë

 • €700
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30178
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 140 m2

Informacione të tjera

Lëshohet Lokali me Qira në Lagjën e Spitalit Rr. Ahmet Gashi.

Sipërfaqja e Lokalit është 140 m2.

Lokali është i zbrazur dhe nuk i posedon këto tavolina dhe karrika por është shumë i pershtashëm dhe

karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimin e bizneseve të ndryshme dhe gjendet afër rrugës B dhe rrugës A e cila është ne punim e siper.

Qmimi : 700 Euro

Për më shumë kontaktoni :

+383 (48) 888 762

Viber & Whats app

 • Adresa Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30178
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 140 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton