Lëshohet objekti afarist me qira 3440m2 – Veternik

 • Me marrëveshje
Veternik Prishtinë, Prishtinë, Veternik Prishtinë
Me Qira
Veternik Prishtinë, Prishtinë, Veternik Prishtinë
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34368
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 32
 • Banjo
 • 3440
 • M2
 • 22
 • Garazha

Informacione të tjera

Ofrohet për qira Objekti Afarist me sipërfaqe 3440m² me lokacion në Veternik.
Objekti është i ndarë në 8 kate, dy prej tyre të destinuara vetëm për parking të brendshëm për 22 vetura, me sipërfaqe totale 860m², ku secili kat ka nga 430m².

Katet e tjera janë të destinuara vetëm për zyre, ku secili kat ka nga 430m² hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, dhe nga katër toalete.

Objekti mund të shfrytëzohet për veprimtari biznesore të ndryshme, varësisht nga nevojat dhe kërkesat që paraqesin klientët, duke përfshirë shfrytëzim të hapësirës për zyre, call center, spitale, dhe zhvillime të veprimtarive të ndryshme të kësaj natyre. Këto hapësira punuese mund të shfrytëzohen dhe të modifikohen sipas kërkesës së klientit.
Objekti gjithashtu posedon edhe ashensor me 900kg.
Terasa mbi objekt ofron pamje fantastike të qytetit nga të gjitha anët.

Ka lokacion jashtëzakonisht të përshtatshëm dhe të favorshëm, i cili ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit, në autostradë dhe në afërsi të qendrave tregtare Albi Mall e Grand Store.

Cmimi sipas marrëveshjes.
Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Veternik Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34368
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 3440 M2
 • Banjo: 32
 • Garazha: 22
 • Madhësia e garazhes: 430m2
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare