Objekti Me Qira ,1100 m2 – Gjilan

 • Me Marrëveshje
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
Me Qira
Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo, Gjilan, Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31072
 • Objekt
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Banjo
 • 1100 m2

Informacione të tjera

Lëshohet Objekti 3 katësh me lokale me Qira në Gjilan me sipërfaqe afër 1100 m2 .
Lokalet janë shumë të përshtatshëm dhe karakterizohet me lokacion shumë të favorshëm për zhvillimim e bizneseve te ndryshme.

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Gjilan, Municipality of Gjilan / Gnjilane, Kosovo
 • Qyteti Gjilan
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31072
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 1100 m2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Objekt
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton