Lëshohet Penthouse / Banesë Me Qira,175 m2 – Rruga C,Prishtinë

 • €1,000
Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30694
 • Penthouse/Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 175 m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira Penthouse në katin e VII në Prishtinë më saktësisht në Rrugen C por ka qasje edhe në Rrugen B .
Penthouse është e pa mobiluar, ka sipërfaqe 175 m2 dhe tarasë 89 m2 dhe ka nxemje me Termokos.

Penthouse posedon këtë renditje :
Sallon & Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Tarasa

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Ali Aliu Kelmendi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30694
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 175 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Penthouse/Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton