Shiten 1.96 hektar Tokë – Mazgit

 • Me Marrëveshje
Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo, Obiliq, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
Në Shitje
Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo, Obiliq, Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33763
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 1.96 H

Informacione të tjera

Shiten 1.96 hektar tokë në Mazgit
Toka ka kyqje në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.
Toka ka kanalizim dhe rrymë kurse ujësjellsin e ka shumë afër.
Toka ka dokumentacionin në rregull nuk ka as ni problem.

Qmimi : 4000 Euro për ari

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Mazgit, Municipality of Obiliq / Obilić, 15000, Kosovo
 • Qyteti Obiliq
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33763
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 1.96 H
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton