Shiten 142 ari tokë – Keqekollë

 • Me Marrëveshje
Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
Në Shitje
Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo, Prishtinë, Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31963
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 142
 • m2

Informacione të tjera

Shiten 142 ari tokë në Keqekollë – Prishtinë.
Toka ka rrym , ujë dhe rrugë të asfaltuar në mes të trollit.

Çmimi : 850 euro/ ari.

Numri i parceles 02875-0, 02876-0, 02877-0, 02938-0 dhe 02940-0.

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Keqekollë, Municipality of Pristina, 10530, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31963
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 142 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton