Shitën 2 banesa me 81 m2 / 96.80 m2 – Lagjia e Spitalit

 • €900
Rruga A, Saranda, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Rruga A, Saranda, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Rruga A, Saranda, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Rruga A, Saranda, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €900

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31812
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 81
 • m2

Informacione të tjera

Shitën 2 banesa në lagjen e Spitalit (afër rrugës A) në Prishtinë.Të 2 banesat janë të ndërtuara sipas standardeve bashkohore dhe janë shumë të përshtatshme dhe të rahatëshme për banim.

Banesa e 1 ka sipërfaqe prej 81 m2 dhe gjendet në katin e IV ka pamje të shkëlqyer , posedon dy ashensor
Banesa brenda muajit dorëzohet pë përdorim dhe ka këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
1 ballkon

Banesa e 2 ka siperfaqe prej 96.80 m2 dhe gjendet në katin e VII, posedon 2 ashensor, ka pamje te shkelqyer.
Banesa posedon:

Sallon me Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
1 Shpajz
1Ballkon

Qmimi : 900 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 

 

 • Adresa Rruga A, Saranda, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31812
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 81 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton