Shiten 2 Hektar Truall në Grashticë të Prishtinës

 • €3,500
Grashticë, Prishtinë, Grashticë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27986
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 2

Informacione të tjera

Grashtica është fshat shumë i qetë me bukuri të veqant rreth 8 km në perendim të Prishtinës mbrapa parkut të Gërmisë

Toka gjindet në rrugën kryesore

Lokacioni është shumë i përshtatshëm për banim, punim të tokës, turizëm etj.

Posedon infrastrukturë të kompletuar

Prona ka gjithsej 2 hektar dhe ka qasje nga 2 rrugë

 • Adresa Grashticë
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27986
 • Çmimi: €3,500
 • Madhësia e pronës: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare