Shiten 2 Shtëpi 627m2 – Vetërnik

 • Me marrëveshje!
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje!

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33010
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 8
 • Dhoma gjumi
 • 4
 • Banjo
 • 627
 • m2

Informacione të tjera

Në njërën nga lagjet më të bukura të Prishtinës, në lagjen “Marigona 2” (70 metra nga Baumarketi në Veternik), shiten dy shtëpi, të ndërtuara para dhjetë vitesh.

Ato janë në një truall prej 4 ari, të bashkuara me njëra-tjetrën dhe kanë të njejtin plan. Janë të legalizuara. Ty dy shtëpitë shiten së bashku (nuk ndahen) dhe kanë 627 metra katror si dhe kopsht 170 metra.

Shtëpitë kanë këtë renditje strukturore:

Katet përdhesë kanë nga: një dhomë të madhe të ditës, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo.
Katet e para kanë nga: dy dhoma gjumi (njëra me kloset),një banjo dhe dhomën për larjen dhe tharrjen e rrobave.
Katet e dyta kanë edhe nga një dhomë (pune apo gjumi) dhe terrasën ( diku nga 75 metra katror) të mbuluar.

Shtëpia lëshohet edhe me qira me çmim 900€.

Shtëpitë kanë ujë 24 orë ( dy rezervuar me nga një mijë litra) si dhe nxemjen qendrore me rrymë.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33010
 • Çmimi: Me marrëveshje!
 • Madhësia e pronës: 627 m2
 • Dhoma gjumi: 8
 • Dhoma: 10
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare