Shiten 20 Ari Tokë – Mramor

 • €2,000
Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €2,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31250
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 20

Informacione të tjera

Shiten trojet me sipërfaqe 20 ari në Fshatin Mramor.

Trojet ndodhen në një lokacion shumë të përshtatshëm për ndërtimin e vilave, vendi karakterizohet me natyrë të mirë shumë afër Prishtinës, vetëm 800m nga rruga kryesore dhe Shkolla Fillore.

Trojet posedojnë dokumenatcion të rregullt dhe janë të parcelizuara nga 4 deri në 6 ari.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mramor, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31250
 • Çmimi: €2,000
 • Madhësia e pronës: 20
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare