Shiten 32 ari tokë – Podujevë

 • €3,000
Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo, Podujevë, Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
Në Shitje
Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo, Podujevë, Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
 • €3,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31923
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 32
 • m2

Informacione të tjera

Shiten 32 ari tokë në Podujevë.
Toka ka rrym , ujë , kanalizim .
Toka ka qasje në dy rrugë në fillim dhe në fund të tokës , të dy rrugët e asfaltuara në një lagje të qetë në periferi të qytetit.
Toka nuk ndahet nParcela !

Qmimi : 3000 Euro/ari

Për më shumë kontaktoni:

+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Podujevë, Municipality of Podujeva / Podujevo, 11000, Kosovo
 • Qyteti Podujevë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31923
 • Çmimi: €3,000
 • Madhësia e pronës: 32 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton