Shiten 4.96 ari tokë – Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Lezha, Vreshta, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Lezha, Vreshta, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje

Shiten 4.96 ari tokë – Prishtinë

Lezha, Vreshta, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Lezha, Vreshta, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32290
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 4.96
 • m2

Informacione të tjera

Shiten 4.96 ari tokë në Prishtinë më saktësisht në lagjën Kolovica e re – Kroni i Popit .
Toka gjendet në mes të dy rrugëve : Ulqini dhe Lezha dhe ka pamje mbi tërë lagjën e më tej .
Toka posedon infrastrukturë të plotë dhe dokumentacione të rregullta .

Qmimi : Me Marrëveshje

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Lezha, Vreshta, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10010

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32290
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 4.96 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Jeton
 • Jeton