Shiten 4 ari Tokë – Lagjia Hani i Dilit,Prishtinë

 • Me Marrëveshje
Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Në Shitje
Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Me Marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33838
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 4 Ari

Informacione të tjera

Toka Gjendet më saktësisht te Medrezja e re në rrugën Elvija Qelebiu dhe ka lidhje edhe me rrugën Bajram Bahtiri

Qmimi : 45.000 Euro për ari i diskutushëm

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bajram Bahtiri, Besiana, Medresa, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33838
 • Çmimi: Me Marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 4 Ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton