Shiten 56 Ari Truall në Grashticë të Prishtinës

 • €2,500
Grashticë, Prishtinë, Grashticë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27992
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 56

Informacione të tjera

Prona gjindet në një pjesë jashtzakonisht të bukur me pamje piktorese dhe gjindet në mes të malit.

Vendi është shumë i përshtatshëm për ndërtim të shtëpie malore apo vikendice.

Trualli është i rrethuar dhe posedon një prrua që kalon në pjesën e poshtme.

Hapsira totale është 56 Ari

 

 • Adresa Grashticë
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27992
 • Çmimi: €2,500
 • Madhësia e pronës: 56
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare