Shiten 6 Ari Truall në Frashër Mitrovicë

 • €18,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Frashër
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Frashër
 • €18,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26813
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 600

Informacione të tjera

Toka gjindet në rruën Dora Vegman 35 metra nga rruga kryesore

Përfshihen 6 ari me infrastrukturë të plotë: Rrymë, Ujë, Kanalizim

Prona posedon dokumentacion të plotë dhe mund të përkthehet menjëherë

Çmimi 3000 € Për Ari (18,000 €)

 • Adresa Frashër
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26813
 • Çmimi: €18,000
 • Madhësia e pronës: 600
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim