Shiten Banesat 131 dhe 136 m2 – Prizren

 • €600
Korishë, Municipality of Prizren, 20550, Kosovo, Prizren, Korishë, Municipality of Prizren, 20550, Kosovo
Në Shitje
Korishë, Municipality of Prizren, 20550, Kosovo, Prizren, Korishë, Municipality of Prizren, 20550, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32273
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 131
 • m2

Informacione të tjera

Shiten Banesat 131 dhe 136 m2 në Prizren më saktësisht në fshatin Korish.
Banesat ndodhen në katin e III dhe jan në përfundim e sipër me dokumetacione të rregullta me list poseduse.
Banesat kanë këtë renditje :
Sallon
Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Ballkon

Qmimi : 600 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Korishë, Municipality of Prizren, 20550, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32273
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 131 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton