Shiten Banesat 89.21m2 – Lagjja Spitalit

 • €102,000
Lagjja Spitalit, Prishtinë, Lagjja Spitalit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28016
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 89.23

Informacione të tjera

Shitet Banesa 89.21m2 në lagjen e Spitalit (afër Spitalit Amerikan).

Banesat ndodhen në katin e II, III, V dhe kan këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Wc
 • Ballkon

Cmimi: 1150 euro/m2

 

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Lagjja Spitalit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28016
 • Çmimi: €102,000
 • Madhësia e pronës: 89.23
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika