Shiten Banesat 94 dhe 117m2 – Lagjja Arbëria

 • €1,200
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32209
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 117
 • m2

Informacione të tjera

Shiten 2 Banesa me sipërfaqe prej 94 dhe 117m2 në lagjen Arbëria tek kompleksi Butrinti.

Banesat ndodhen në katin e -II- dhe kanë këtë renditje:

Banesa 94m2:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa 117m:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesat ndodhen në një lagje shumë të favorshme banimi, lagje e qetë dhe jo larg qendrës së qytetit, kompleksi është në ndërtim e sipër dhe punimet pritet të përfundojnë brenda vitit 2023.

Karakteristikë e këtij kompleksi është se është punuar me standarde të larta, janë përdorur materialet më të mira në treg, izolim i mirë, mure me dy blloka, hapësirë të gjelbërt dhe ndriçim natyral.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32209
 • Çmimi: €1,200
 • Madhësia e pronës: 117 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare