Shiten banesat – Gjakovë

Gjakova, Municipality of Gjakova, 50000, Kosovo, Gjakovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29963
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Informacione të tjera

Shiten banesa me 98 m2, 103 m2, 120 m2 në Gjakovë, tek stacioni i autobusave. Banesat janë ndërtimi i ri dhe në lokacion shumë të përshtatshëm. Banesa posedojn ashensor.

Banesat që janë në dispozicion:

 • 98 m2 në katin e 6-të. Çmimi për m2: 680 euro
 • 103 m2 në katin e 3-të. Çmimi për m2: 660 euro
 • 120 m2 në katin e 4-të. Çmimi për m2 690 euro

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Gjakovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29963
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info