Shiten Banesat – Kaçanik

 • 0
Kacanik, Kaçanik, Kacanik

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28540
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Shiten Banesat në qendër të Kaçanikut.

Ndërtesa posedon:

 • Hapësira banimi afarizëm,
 • Parkingje të jashtme dhe të brendshme,
 • Depo,
 • Hapësira gjelbëruese dhe
 • Këndin për lojëra.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Kacanik
 • Qyteti Kaçanik
 • Kodi postal 71000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28540
 • Çmimi: 0
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba