Shiten Banesat në Qendër të Gjakovës

 • Me Marrveshje
Gjakova, Municipality of Gjakova, +383, Kosovo, Gjakovë, Mbretresha Teutë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Gjakova, Municipality of Gjakova, +383, Kosovo, Gjakovë, Mbretresha Teutë
 • Me Marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28262
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2.3
 • Dhoma gjumi
 • 1.2
 • Banjo
 • 152/90

Informacione të tjera

Objekti gjindet në rrugën Mbretresha Teutë

Banesa 1 – 152 m2 posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo
Koridor
Ballkon

 

Banesa 2 – 90 m2 posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon

 • Adresa Mbretresha Teutë
 • Qyteti Gjakovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28262
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 152/90
 • Dhoma gjumi: 2.3
 • Dhoma: 3.4
 • Banjo: 1.2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare