Shiten Banesat në qendër të Prizrenit

 • Me Marrveshje
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Qendër
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Qendër
 • Me Marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27438
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72m2-63m2

Informacione të tjera

Banesat në shitje në qendër të prizrenit.

Banesat gjinden në katet 2 dhe 3

Banesa 72 m2 që gjindet në katin 2 posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor

 

Banesa 63 m2 që gjindet në katin 2 posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor

Objekti është në fazën e fundit të ndërtimi.

Toka në të cilën ndodhet objekti ka karakter të përhershëm ( për dallim nga disa prona që kan karakter 99 vjecar )
Objekti posedon edhe bunar në rast të mungesës së ujit, ka furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerë.

 

 

 

 • Adresa Qendër
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27438
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 72m2-63m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare