Shiten banesat në Zonën industriale – Mitrovicë

Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29524
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2,3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Informacione të tjera

Shiten banesat në Zonën Industriale, Mitrovicë. Banesat janë në përfundim e sipër dhe janë të tri llojeve:

 1. 72 m2  posedojn:

Sallon & Kuzhinë

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

2. 96 m2 posedon:

Sallon & Kuzhinë

2 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

3. 115 m2 posedon:

Sallon & Kuzhinë

3 Dhoma gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

Ndërtesa është përdhesa + 5 kate, ka lift, vendparkim dhe fushë të basketit.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29524
 • Dhoma gjumi: 2,3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info