Shiten Duplexet në qendër të Prizrenit

 • Me Marrveshje
Qendër, Prizren, Qendër

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27458
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 109m2-144m2-135m2

Informacione të tjera

Duplexet në shitje në qendër të Prizrenit

Duplexet gjinden në katin e fundit të objektit me pamje kah qendra e qytetit

Duplex 109 m2 me 2 Dhoma Gjumi në katin e dytë

Duplex 144 m2 me 4 Dhoma Gjumi në katin e dytë

Duplex 135 m2 me 3 Dhoma Gjumi në katin e dytë

Posedojnë:

Sallon dhe Kuzhinë
Banjo
Koridor
Ballkon me pamje kah qendra

Objekti është në fazën e fundit të ndërtimi.

Toka në të cilën ndodhet objekti ka karakter të përhershëm ( për dallim nga disa prona që kan karakter 99 vjecar )
Objekti posedon edhe bunar në rast të mungesës së ujit, ka furnizim me ujë 24 orë pa ndërprerë.

 

 

 • Adresa Qendër
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27458
 • Çmimi: Me Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 109m2-144m2-135m2
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare