Shiten/Qira lokalet dhe parcella 8.3 ari – Mitrovicë

 • €160,000
Kuvendi i Lezhës, Zhabar i Epërm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Kuvendi i Lezhës, Zhabar i Epërm, Mitrovica Municipality, 40000, Kosovo, Mitrovicë
 • €160,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29610
 • Lokal, Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 8.3
 • ari

Informacione të tjera

Shiten dhe lëshohen me qira lokalet dhe parcella 8.3 ari, Mitrovicë. Më saktësisht tek Zona Industriale e Mitrovicës. Lokalet bashk me një zyre kan 190 m2, një banjo dhe depo.
Veçantia e kësaj prone është që ka lidhje të ujit dhe rrymës, kanalizim dhe kjo bën që të mos hasni probleme me ndërprerje të ujit.
Gjithashtu, kjo pronë ka përparësi për shkak të lokacionit që ka në buzë të rrugës tranzitore Mitrovicë – Pejë.
Prona ka dokumentacione të rregullta dhe në rast së blerjës, procesi shkon përmes Noterit.

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29610
 • Çmimi: €160,000
 • Madhësia e pronës: 8.3 ari
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal, Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info