Shiten Villat montuese,25 m2 – Shtupeq i madh,Rugovë

 • €10,000
Shtupeq i Madh, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shtupeq i Madh, Municipality of Peja, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Shtupeq i Madh, Municipality of Peja, Kosovo, Peje, Shtupeq i Madh, Municipality of Peja, Kosovo
 • €10,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30119
 • Villa
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 25
 • m2

Informacione të tjera

Shiten villat montuese me nga 25 m2 në Rugovë më saktësisht në Shtupeq të madh.

Villat janë montuese dhe shiten për tu bartur në lokacionin që ju dëshironi.
Villat kanë materialin 8 centimetra me izolim dhe janë të mobiluara, poashtu janë edhe shumë të mirëmbajtuara.

Villat posedojnë një dhomë dhe një banjo.

Çmimi për një villë është 10.000 euro ndërsa çmimi i të trijave komplet 25.000 euro.

Për më shumë informata kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Shtupeq i Madh, Municipality of Peja, Kosovo
 • Qyteti Peje
 • Kodi postal 30000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30119
 • Çmimi: €10,000
 • Madhësia e pronës: 25 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Villa
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton