Shiten Villat,145 m2 – Makresh

 • €75,000
Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
Në Shitje
Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo, Prishtinë, Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • €75,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30573
 • Villa
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 145 m2

Informacione të tjera

Shiten 2 villa të njejta në Makresh .
Villat posedojn sipërfaqe prej 145 m2 .
Villat janë ndërtime te reja dhe janë në përfundim e sipër dhe posedojn nxemje termike, poashtu kan pamje përrallore dhe ambient relaksues.

Çmimi për një villë është 75.000 Euro dhe posedon këtë renditje :

Ne katin e I :

Sallon
Kuzhin
1 Banjo
1 Taras

Në katin e II :

2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

 

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Makresh i Ulët, Municipality of Novo Brdo / Novobërdë, 16000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 16000

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30573
 • Çmimi: €75,000
 • Madhësia e pronës: 145 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Villa
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton