Shitet 1 hektar Tokë – Kijevë

 • €2,000
Kijevë, Destan Buzhala, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo, Klinë, Kijevë, Destan Buzhala, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
Në Shitje
Kijevë, Destan Buzhala, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo, Klinë, Kijevë, Destan Buzhala, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
 • €2,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32820
 • Tokë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • hektar

Informacione të tjera

Shitet 1 hektar Tokë në Kijevë
Toka gjindet në mes të fshatrave Kijevë dhe Mleqan, përballë Villës së Latif Kryeziut dhe Pikës së Derivateve EURO BENZ

Toka ka dalje në Magjistralen Prishtinë – Pejë (rruga e vjetër) përmes rrugës lokale 5 metra të gjerë e cila e ndan tokën në
2 pjesë (ana e majtë 42 Ari dhe ana e djathtë 60 Ari)
Toka eshte në një pozicion të përshtatshëm në mes të rrugës së vjetër dhe rrugës së re dhe i plotëson të gjitha kushtet për
hapjen e ndonjë biznesi (Depo, Fabrike, Ferma të ndryshme etj) por mund të shfrytëzohet edhe për troje.
Toka ka dokumentacion të rregullt e pronar shqipëtar dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2000 Euro/ARI

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Kijevë, Destan Buzhala, Kijevë, Municipality of Mališevo, 24060, Kosovo
 • Qyteti Klinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32820
 • Çmimi: €2,000
 • Madhësia e pronës: 1 hektar
 • Lloji i pronës: Tokë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton