Shitet Banesa 100.3m2 – Prishtina e Re

 • €1,250
Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje
Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €1,250

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31229
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 100.3

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 100.3m2 në lagjen Prishtina e Re, afër Fshatit Ndërkombtar.

Banesa ndodhet në katin -VIII- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në një lagje shumë të përshtatshme banimi, objekti është i ndërtuar me standarde të larta, posedon ashensor funksional, ngrohje qëndrore dhe pamje nga qyteti.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31229
 • Çmimi: €1,250
 • Madhësia e pronës: 100.3
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare